Viceprimarul de la Albota, răpus de coronavirus!

În Argeş, coronavirusul a făcut victime şi prin ograda administraţiilor publice locale, cazurile de infectare dn zonă fiind prezentate de ziarul nostru la vremea potrivită. Din păcate, dacă unii au avut noroc şi au scăpat cu viaţă, miercuri seara, viceprimarul comunei Albota, Marin Kral, a fost secerat. Edilul era internat în spitalul de la Caracal, infectat cu COVID-19 şi, din nefericire, organismul i-a cedat, medicii nemaiputând face nimic pentru a-l ţine în viaţă... Condoleanţe familiei îndurerate!
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
