Coroane de flori pentru Carol I şi Monumentul Veteranilor

Cu ocazia Zilei Eroilor, viitorul edil-şef Constantin Panţurescu, împreună cu echipa PSD din Curtea de Argeş, a depus ieri coroane de flori la mormântul primului suveran al României, Carol I şi la monumentul de la C.C.A. ridicat în cinstea veteranilor de război. Cei prezenţi au păstrat un moment de reculegere la ambele obiective, după care au participat cu o coroană şi la festivitatea de la Şcoala Gimnazială "Carol I".
