Argesexpres.ro - Stiri Curtea de Arges
Fondat în 1999
duminic 28 iunie 2026 01:46

Mesaj pentru Floppy: "Suntem mândri de tine!"

 

Bravo, băiatule! Nu a fost cea mai bună seară a ta, dar nu asta era esenţial. Te-ai făcut cunoscut şi după 15 ani de muncă, oamenii ţi-au recunoscut valoarea. Şi ne cerem scuze că în acest oraş nu ai fost apreciat la momentul potrivit! Ne-am amintit de tine pe la balurile de "boboci", de 1 Iunie sau atunci când aveam nevoie de cineva să facă spectacol pe gratis. Acum e momentul tău, chiar dacă nu ai câştigat marele premiu! Tu ai ştiu repede că scara aia ţi-a jucat feste. Aşa a fost să fie! Semifinala rămâne momentul tău de glorie şi ne vom aminti mereu de el. Probabil că nu vei mai fi băiatul de la canalizare, pentru că lumea dansului te caută deja. Andra ţi-a spus să rămâi la Bucureşti, Piticu a venit să te vadă şi să te susţină, ba chiar ai avut onoarea ca băieţii de la Senzor să cânte pentru tine. Suntem convinşi că vei merge mai departe şi că vei face din oraşul tău unul celebru în dans, deşi noi te-am mai luat peste picior când erai un copil şi ne stăteai în cale pe holul Casei de Cultură. Mult succes şi sănătate!

 

Pin It