DIODA ELECTROCASNICE şi-a desemnat câştigătorii la TOMBOLA de PAŞTI!

Joi după-amiază, reprezentanţii reputatei firme din Curtea de Argeş, asistaţi de colegul Moris Iconaru, de la Radio ARGEŞ EXPRES, care a făcut o transmisiune în direct, au procedat la extragerea taloanelor câştigătoare. Au avut drept de participare toţi clienţii care, în perioada 5 aprilie - 5 mai, au făcut cumpărături de minim 100 lei din magazinul firmei. La bătaie au fost puse produse de top ale unor producători cu solidă reputaţie pe piaţă. Cuprinzătoarea listă a norocoşilor se prezintă astfel:
- Locul I, Marele premiu - o maşină de spălat marca Whirlpool - i-a revenit lui Dragoş Panţeru;
- Locul II, un televizor Samus, cu ecran de 32' (inch) va merge la Maria Ramona Ioniţă;
- Locul III - produse Gorenje, care vor merge la Laura Bîrdici (mixer), Ştefan Udubaşa (storcător de fructe) şi Daniela Oprea (fier de călcat).
DIODA ELECTROCASNICE a oferit şi 5 premii de consolare - fier de călcat Albatros - care vor ajunge la Marian Spiridon Slavu, Gabriela Maria Furdui, Topias Ion Lăcătuşi, Ciprian Ilinca şi Niculina Stătescu-Enescu. Tuturor le urăm să se bucure de premii şi să le stăpânească sănătoşi, iar concitadinilor şi nu numai, le recomandăm să participe la astfel de tombole organizate de Grupul de firme DIODA!
De reţinut: câştigătorul marelui premiu, Dragoş Panţeru, pe care l-am anunţat că a avut baftă, după ce a depăşit momentul de surpriză, ne-a asigurat că norocul acesta va fi al unei familii cu posibilităţi modeste, iar al lui - bucuria de a dărui ceva util cuiva care altfel n-ar fi avut posibilitatea să se bucure prea curând de un astfel de aparat utilitar în gospodărie. Un gest - să recunoaştem - demn de tot respectul, dacă se va şi materializa!
