Felicitare de Paşti Comuna Şuici
Primăria şi Consiliul Local Şuici doresc ca locuitorii să întâmpine Învierea cu sufletele curate şi cu speranţe renăscute de mai bine. Să le fie casa-casă şi masa-masă şi să aibă parte numai de bucurii cu toţi cei pe care-i simt apropiaţi sufletelor lor!
Sărbători Fericite!
Constantin Iatagan, primar
