Felicitare de Paști Muzeul Municipal Curtea de Argeș
Cu ocazia acestei zile de sărbătoare, să coboare liniştea şi pacea în casele argeşenilor! Minunea Învierii lui Iisus să dăinuie în inimile dumneavoastră, să vă lumineze viaţa şi să vă aducă renaşterea credinţei, speranţei şi bucuriei cu bunătate şi căldură în suflet.
Hristos a înviat!
Managerul Muzeului Municipal, Ştefan Dumitrache
