Felicitare de Paști Liceul Tehnologic "Ferdinand I"
Miracolul Învierii Domnului Iisus să le dea elevilor, profesorilor, colaboratorilor şi argeşenilor noştri încrederea că împreună putem să avem o viaţă mai bună, mai curată şi mai prosperă. Le dorim tuturor să aibă parte de sănătate, putere de muncă şi o viaţă senină, clădită sub soarele iubirii celor dragi!
Un Paşte Liniştit!
Prof. Ana Răduţu, director al Liceului Tehnologic "Ferdinand I"
