Felicitare de Paşti Şcoala Gimnazială "Basarab I"
Conducerea şi colectivul Şcolii Gimnaziale "Basarab I" urează elevilor, părinţilor, bunicilor, colegilor, colaboratorilor şi partenerilor educaţionali sărbători liniştite, cu pace în suflete şi în case, multă sănătate şi bucurii!
Cu căldură, director, prof. Anca Popescu
