Felicitare de Paşti Grădiniţa "O lume minunată"
Conducerea Grădiniţei "O lume minunată" doreşte ca minunata sărbătoare a Paştelui să le aducă numai bucurii micuţilor, familiilor acestora, angajaţilor şi colaboratorilor noştri, împlinirea tuturor dorinţelor şi multă sănătate!
Un Paşte Fericit şi Liniştit alături de cei dragi!
Director, Tatiana Mihai
