Felicitare de Paşti consilier local Gabriel Jubleanu
Fie ca Învierea Domnului să lumineze sufletele argeşenilor şi să-i ferească să rătăcească drumul drept în viaţă, astfel încât să se bucure mereu de noi realizări, de pace şi bunăstare alături de cei dragi inimilor lor.
Sărbători Pascale Fericite!
Gabriel Jubleanu, consilier local
