"Confluenţe plastice", la Muzeul Municipal
În perioada 4-20 aprilie, Muzeul Municipal va fi gazda unei expoziţii de pictură, al cărui autor este artistul plastic Bob Nicolescu. Luni, de la ora 17.00, acesta va fi prezent la vernisajul din Curtea de Argeş alături de invitaţii săi, Gheorghe Olteanu şi Călin Andrei, fostul edil-şef al municipiului Câmpulung. Aşadar, iubitorii de artă sunt invitaţi să viziteze expoziţia plasticianului câmpulungean!
