Felicitare Sărbători de Iarnă 2016 C.C.A. "George Topîrceanu" Curtea de Argeş
Nu suntem niciodată singuri - acesta este mesajul Crăciunului! Sărbătoarea Naşterii Domnului înseamnă mai mult decât brazi împodobiţi, lumânări aprinse, miros de cozonaci şi mere coapte. Este spiritul dulce al prieteniei, sufletul cald al mamei, al părinţilor şi al celor dragi care ne sunt alături tot anul, dar mai ales, este bunătate, speranţă renăscută, pace şi înţelegere. Priviţi anul care a trecut cu sufletul unul om înţelept şi noul an cu ochi limpezi de copil, reflectând uimirea şi credinţa!
Crăciun Fericit pentru toţi argeşenii şi un An Nou cât mai frumos trăit!
Managerul Centrului de Cultură şi Arte
"George Topîrceanu", ec. Cristian Mitrofan
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l acum şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
