Nicu Paleru "a încins" atmosfera la Zilele Municipiului

Joi seara, în ciuda temperaturilor scăzute, argeşenii care au participat la prima zi din cadrul celor dedicate Zilelor Municipiului Curtea de Argeş s-au simţit foarte bine. Mâncarea gustoasă, produse tradiţionale diversificate şi muzica de calitate au fost "ingredientele" bunei dispoziţii. Momentul cel mai intens a fost în timpul spectacolului oferit de Nicu Paleru. Deşi nu toţi cei de faţă au fost fanii muzicii cântăreţului argeşean, în mulţime s-au încins hore şi sârbe. Iar până la urmă, acesta este ideea principală: ca oamenii prezenţi să se simtă bine, să se relaxeze şi să mai uite de problemele cotidiene. Începutul Zilelor Municipiului Curtea de Argeş s-a făcut cu dreptul! Pe tot parcursul week-end-ului, vă vom oferi informaţii legate de spectacolele organizate pe platoul din faţa Sălii Municipale de Sport.
