Punct final la “Festivalul de fanfare și majorete”!
Duminică, 14 august a.c., pe scena din Piața Vasile Milea, din municipiul Pitești, a avut loc un spectacol extraordinar susținut de fanfarele și majoretele participante în acest an la “Festivalul de fanfare și majorete” - ediția a VII-a. Cu această ocazie, președintele Consiliului Județean Argeș, dr. Dan Manu, a oferit participanților la acest festival diplome de participare și a primit - la rândul său - un trofeu, în semn de mulțumire pentru organizarea acestui festival.
