Expoziţie la Şcoala Albeşti
Duminică, începând cu ora 12.00, Şcoala Gimnazială Albeşti va găzdui o expoziţie de artă plastică. Directorul instituţiei, Claudia Lifoe, a anunţat că la eveniment sunt aşteptaţi să participe cu mic cu mare toţi cei pasionaţi de pictură şi să admire nişte lucrări deosebite făcute cu talent şi dăruire.
