Argesexpres.ro - Stiri Curtea de Arges
Fondat în 1999
miercuri 24 iunie 2026 10:46

L-au prins fără permis 

Agenţii Biroului Rutier din cadrul Poliţiei municipiului Curtea de Argeş l-au depistat pe N.V.G. (21 ani), din comuna Băiculeşti, în timp ce conducea un moped fără a poseda permis de conducere. Pe numele bărbatului a fost întocmit un dosar penal. 

Pin It