Dependenţi de droguri identificaţi în Argeş
În bilanţul prezentat de Centrul Naţional de Statistică şi Informatică în Sănătatea Publică se prezintă cifrele negre ale îmbolnăvirilor în judeţul nostru, comparativ cu aceeaşi perioadă a anului trecut. O modificare se observă la capitolul tulburări mintale, dintre care la dependenţi de droguri, în luna iunie a acestui an s-au înregistrat 3 persoane.
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
