Argesexpres.ro - Stiri Curtea de Arges
Fondat în 1999
miercuri 24 iunie 2026 15:07

Bal de Crăciun la C.N.V.V.!

 În data de 16 decembrie, elevii din clasa a XI-a G - parte din Consiliul Elevilor - din cadrul Colegiului Naţional "Vlaicu-Vodă", coordonaţi de dirigintele Nadia Graţiela Căvescu, vor organiza Balul de Crăciun, un spectacol care se anunţă plin de surprize. Evenimentul va avea loc la Casa Armatei, începând cu ora 17.30, şi va fi onorat cu prezenţa de DJ HERO. De asemenea, vor exista concursuri cu mai multe probe -  vizând talentul şi cultura generală, precum şi premii speciale. Cu mai multe detalii vom reveni în ediţiile viitoare.

Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!

Pin It