Punct de colectare DEE-uri în faţa Primăriei
Aşa cum aţi aflat din paginile ziarului nostru, în această perioadă se desfăşoară o nouă campanie de colectare a DEE-urilor. Un punct de colectare este amenajat în faţa Primăriei Curtea de Argeş. Nu uitaţi şi de tombolă: la predarea oricărui aparat defect, posesorul va primi un talon de participare şi va avea ocazia să intre în posesia unui premiu-surpriză!
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
