Schimbări în conducerea ISU Argeş
Ieri a avut loc ceremonia de oficială de citire a ordinului de împuternicire la comanda ISU Argeş a maiorului Bogdan Olar, cel care până acum ocupa funcţia de prim adjunct al inspectorului şef. Schimbarea a avut loc în contextul în care fostul şef al ISU Argeş, colonelul Liviu Popescu, s-a pensionat. Tot ieri, a fost numit oficial şi maiorul Cristian Bărbulescu în funcţia de prim adjunct al inspectorului şef.

Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l acum şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
