Argesexpres.ro - Stiri Curtea de Arges
Fondat în 1999
joi 25 iunie 2026 16:15

Concert extraordinar Marcel Pavel şi Paula Seling la Mănăstire!

Arhiepiscopia Argeşului şi Muscelului organizează mâine, începând cu ora 21.00, un  spectacol extraordinar de muzică, efecte speciale şi proiecţii de lumină, sub deviza "Să trăiţi în lumină, răspândind lumină!" Evenimentul se va desfăşura în grădina Catedralei Arhiepiscopale din Curtea de Argeş. Capete de afiş vor fi Marcel Pavel, Vlad Miriţă, Camerata Argesis (dirijor Daniel Jinga), Paula Seling şi Iordache Basalic. Intrarea va fi liberă pentru toţi iubitorii de muzică bună!

 

Pin It