Argesexpres.ro - Stiri Curtea de Arges
Fondat în 1999
joi 25 iunie 2026 12:10

Elena Udrea – vizită la Parchet în Argeş

Săptămâna trecută, fostul ministru al Dezvoltării Regionale şi Turismului a făcut o scurtă vizită în judeţul nostru. Udrea a mers la Parchetul de pe lângă Judecătoria Argeş pentru a-şi retrage o plângere formulată pe vremea când era în arest. Atunci ea primise o scrisoare de ameninţare din partea unui deţinut de la Penitenciarul din Colibaşi şi a formulat o cerere de cercetare împotriva acestuia. Acum, Elena Udrea a decis să-şi retragă plângerea, astfel că anchetatorii se văd nevoiţi să sisteze urmărirea în acest caz. 

 

Pin It