Ziua Drapelului, sărbătorită la Primăria Municipală
Mâine, începând cu ora 10.00, la Curtea de Argeş se va desfăşura o ceremonie cu prilejul sărbătoririi Zilei Drapelului României. În numele autorităţilor locale, primarul Nicolae Diaconu a lansat o invitaţie argeşenilor pentru a participa la festivitatea organizată în faţa sediului administraţiei municipale.
