Nichita Sandu, reales vicepreşedinte la CCI

Zilele trecute, membrii Colegiului de Conducere a Camerei de Comerţ şi Industrie a judeţului Argeş au stabilit prin vot funcţiile. Preşedintele Vernel Crăciunescu va fi secondat în acest mandat de predecesor, magnatul piteştean Gheorghe Badea, de Ion Brănescu şi de concitadinul Nichita Sandu. Preşedintele SCM ARGCOMS se află la al treilea mandat consecutiv în această funcţie. "Mă onorează încrederea colegilor şi, totodată, mă mobilizează ca alături de noua conducere să asigurăm continuitate şi finalitate proiectelor în derulare, ca şi acelora care vor fi propuse pentru implementare cu scopul asigurării condiţiilor de dezvoltare durabilă, în condiţii de perfectă legalitate, a economiei judeţului nostru", a declarat vicepreşedintele CCI, Nichita Sandu.
